מוצרים בסל הקניות


כינים והדבקות

כינים/ביצים

גירוד הראש
הכינים מנקבות את עור הראש וניזונות מהדם אותו הן מוצצות. צבען חום אפור המשתנה לאדום במהלך מציצת הדם.  הן נאחזות בשיער ונעות באמצעות 6 רגליים וזוג צבתות. במשך חודש חיי הכינה היא מטילה עשרות עד מאות ביצים שקופות הנדבקות לשורש השערה.

החומר אותו מפרישות הכינים כדי למנוע את קרישת הדם יוצר תגובה אלרגית, גירוי וגרד מטריד.בנוסף הכינה מוצצת את הדם דרך הקרקפת של הראש, המביא לפצעים . כתוצאה מהגירוד תיתכן פציעה של העור ואף זיהום. גירוד ראש תכוף הוא אחד הסימנים המובהקים להידבקות בכינים..

היקף הבעיה
כל אחד יכול להידבק בכינים, מספיק מגע בין ראשים, שיתוף במסרקים, כובעים ומצעים. כ- 40%-80% מהילדים בני 2-12 בארץ ובין 6-12 מליון איש ברחבי העולם נדבקים בכינים מדי שנה.  התופעה מתפשטת במהירות מאחר וילד עם ראש נגוע מביא את הכינים הביתה ומשם ההדבקות עם שאר בני המשפחה, קרובים ושכנים היא מהירה ביותר.  ילדים, הורים, גננות ומטפלות נדבקים. גם מי שצובעים את שיערם אינם מוגנים.

עמידות הכינים בפני חומרים כימיים
חלק מהמוצרים הכימיים מכילים מרכיבים בעייתיים כגון חומרי הדברה ואפילו נפט. יותר רופאים מזהירים כיום מסיכונים הקיימים בשימוש בתכשירים כימיים (החל ספיגתם האפשרית בגוף, רעילותם ותופעות הלוואי השונות). בנוסף, הכינים מפתחות נגדם עמידות ולכן יעילותם פוחתת.
הטרנד הבולט כיום בשוק המקומי הוא חזרה לשימוש במוצרים טבעיים ויעילים כחלק ממגמה עולמית הנמצאת בגידול בתחום הבריאות והטיפוח. הכינה אינה יכולה להיות עמידה בפני האינזימים הטבעיים הנמצאים בפורמולה של "ראש נקי".
 
 

 

 
 
 בואו לראות כיצד  הכינים  מטיילים בין שערות הראש
 


או חייגו:
טל :077-550-636
9
 
 

 

למידע נוסף אודות
הקליניקה לחץ כאן

For more information about
the Head Lice Treatment Clinic
Click here

 


  ראש נקי - מרפאה ותכשירים טבעיים לחיסול הכינים והביצים  roshnakki@netvision.net.il 
ירושלים-רחוב דיסקין 9א-מרכז רפואי ירושלים -קומה ג טל :077-550-6369


האתר מאובטח ב SSL שיתופי

לייבסיטי - בניית אתרים